کالای خواب مشهد موجب رفع کمر درد شما می شود

اگر بدن درد و درد برای شما نگران کننده است، تحقیقات همچنین نشان می دهد که کالای خواب مشهد که روی آن می خوابید باعث ایجاد تفاوت در راحتی شما می شود و بر اساس یک مطالعه کوچک در سال 2015، افرادی که روی تشک‌های مموری فوم با استحکام متوسط می‌خوابیدند، کاهش درد را تجربه کردند و سریع‌تر به خواب رفتند.

سایر مطالعات منبع معتبر نشان می دهد که در مقایسه با مموری فوم، فوم لاتکس فشار کمتری بر بدن وارد می کند و این بدان معنی است که بهتر در برابر احساس “غرق شدن” که معمولاً با فوم حافظه مرتبط است، مقاومت می کند و این ممکن است به خواب‌آوران کمک کند تا در دمای راحت و وضعیت خواب خود باقی بمانند.

به طور کلی، تشک باید از انحنای سالم ستون فقرات شما پشتیبانی کند، نباید باعث گرم شدن بیش از حد شما شود و باید متناسب با بودجه و سایر نیازهای شما باشد.

کالای خواب مشهد
اسپرینگ داخلی، فوم و هیبرید عمده ترین انواع تشک های این روزها هستند و انواع مختلفی از فوم وجود دارد، از جمله انواع فوم حافظه پلی اورتان، لاتکس طبیعی و لاتکس مصنوعی.

از آنجایی که بازار پررونق تشک انتخاب های بیشتری را برای مصرف کنندگان فراهم می کند، دکتر رومینا قاسمی، متخصص کایروپراکتیک، می گوید که به همان اندازه مهم است که طول عمر تشک را در نظر داشته باشید و تشک های فوم، هیبرید و فنر داخلی همگی طول عمر متفاوتی دارند.

تشک های فوم چقدر می توانند دوام بیاورند؟
قاسمی توضیح می دهد که تشک های تمام فوم معمولاً بین 8 تا 10 سال عمر می کنند و فوم ژل می تواند طول عمر تشک فوم را افزایش دهد.

تشک های ژلی به پراکندگی فشار در طول زمان کمک می کنند و فاکتور پس زدگی ژل به تشک زندگی می بخشد.

تشک های لاتکس چقدر می توانند دوام بیاورند؟
به گفته وین راس، محقق ارشد خواب در InsideBedroom، فوم لاتکس بادوام ترین نوع تشک است.