شوینده صورت لانکوم قابلیت درمان پیرچشمی را دارد!

پاک کننده صورت یک محصول مراقبت از پوست است که برای حذف سلول های مرده پوست، چربی، کثیفی، آرایش و سایر آلاینده ها از پوست طراحی شده است و به شفاف نگه داشتن منافذ پوست و جلوگیری از بیماری های پوستی مانند آکنه کمک می کند که نام آن شوینده صورت لانکوم می باشد.

با این حال، پیدا کردن بهترین نوع پاک کننده برای شما می تواند سخت باشد، زیرا گزینه های زیادی وجود دارد! درک تفاوت بین محصولات مراقبت از پوست به شما کمک می کند تا بهترین محصول را برای پوست خود انتخاب کنید.

3 نوع پاک کننده صورت:

پاک کننده های ژل: این یک پاک کننده صورت با قوام ژل مانند است و بسیاری از این ها دارای خواص پاک کنندگی عمیق و لایه برداری هستند و برای پوست های چرب و مستعد آکنه ایده آل هستند.

شوینده

 

کرم های پاک کننده: کرم های پاک کننده معمولا غلیظ تر هستند و می توانند بسیار مرطوب کننده باشند و آنها پوست شما را بدون از بین بردن هیچ یک از روغن های طبیعی پاک می کنند و برای افرادی که پوست خشک یا حساس دارند عالی است.

پاک کننده های فوم: این محصولات مراقبت از پوست سبک وزن زمانی که از یک بسته پمپ پخش می شوند، کف کف آلود ایجاد می کنند که آنها چربی اضافی را به همان اندازه پاک کننده های ژل پاک می کنند و برای پوست های مختلط عالی هستند.

پاک کننده های صورت چگونه کار می کنند؟
پاک کننده های صورت حاوی مواد شوینده ای به نام “سورفکتانت” هستند که برای حذف مواد و ذرات ناخواسته از بیرونی ترین لایه پوست کار می کنند و این سورفکتانت‌ها، که قدرت و کارایی آن‌ها بسته به محصول مراقبت از پوست شما متفاوت است، با جذب روغن، آرایش، کثیفی و مواد زائد کار می‌کنند تا راحت‌تر شسته شوند.

پاک کننده های پیشرفته صورت:
پاک کننده های معمولی صورت، باکتری ها، مواد زائد و چربی اضافی را از بین می برند و با این حال، تعدادی از پاک کننده ها برای رفع مشکلات پوستی رایج، مانند آکنه، با مواد اضافی تلاش بیشتری می کنند.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.