با خودکار کیان نوک تیز موسیقی بنوازید

هدف شما این است که “مغز متفکر” خود را بخوابانید، در حالی که اجازه دهید اطلاعات و انرژی از طریق دست متحرک شما جریان یابد.

شما نمی خواهید ذهن فکری شما جریان روانی اطلاعات را قطع کند. یاد آوردن؛ شما نوشتن «خودکار» را انجام خواهید داد، و نوشتن باید دقیقاً همین احساس را داشته باشد.

برای ساخت خودکار کیان نوک تیز از دستگاه های پیشرفته و خط تولید مدرن استفاده می نمایند.

وقتی امضایی روی کاغذ با دست نوشته می‌شد، تورفتگی‌های واضح نوشته در پشت کاغذ نشان داده می‌شد و تقریباً هیچ اثری از نفوذ جوهر وجود نداشت. فشار نوشتن و ضخامت کاغذ عوامل اصلی تعیین کننده آشکار بودن یا نبودن فرورفتگی بودند.

سری لپ‌تاپ‌هایی که این قلم با آن عرضه می‌شود، سری MSI Creator Z است. واحدی که من این را با آن نمایش دادم Creator Z17 HX Studio بود که قلم با آن عرضه می شود.

این لپ‌تاپ هیولایی شامل Core i9-13950HX جدید اینتل می‌شود که دارای 24 هسته عظیم است (اگرچه تنها هشت هسته از آن‌ها هسته‌های عملکردی هستند، در حالی که 16 هسته کم مصرف هستند).

می‌توانید آن را با پردازنده گرافیکی لپ‌تاپ Nvidia GeForce RTX 4070 و 64 گیگابایت حافظه دریافت کنید. وضوح تصویر 2560 x 1600 است و یک صفحه کلید RGB برای هر کلید وجود دارد.

در طول این تمرین، می توانید انتخاب کنید که با یک روح رفته ارتباط برقرار کنید یا بر روی هوشیاری بالاتر خود تمرکز کنید.

نوشتن خودکار به ابزارهای فانتزی یا مهارت های روانی ذاتی، فقط به یک مداد/قلم و کاغذ نیاز ندارد.

هرچه کاغذ بزرگتر باشد، بهتر است که امکان نوشتن و حرکت آزادانه وجود داشته باشد.

اولین تمرین خود را در زمانی برنامه ریزی کنید که از زنگ در یا تماس تلفنی خلاص شوید، درست مانند اینکه ممکن است برای هر تمرین معنوی یا دعای دیگری آماده شوید.

ذهن باز و توانایی ورود به یک حالت مراقبه عمیق تنها پیش نیاز است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.